Studiedag ‘Samen mens, hier en nu’: 9 oktober 2026
Studiedag ‘Samen mens, hier en nu’: 9 oktober 2026
Studiedag ‘Samen mens, hier en nu’: 9 oktober 2026
Studiedag ‘Samen mens, hier en nu’: 9 oktober 2026
Op 9 oktober organiseert het Expertisecentrum Dementie Vlaanderen de online studiedag ‘Samen mens, hier en nu’. Tijdens deze dag krijg je een algemeen overzicht van het Referentiekader Dementie en wordt er thematisch dieper ingegaan op een aantal belangrijke aspecten.
Het boek ‘Samen mens, hier en nu’ beschrijft het geactualiseerde Referentiekader Dementie en richt zich tot de brede groep zorgmedewerkers die leven, wonen en zorg voor personen met dementie waarmaakt. Tijdens deze studiedag brengen we leerkrachten en zorg- en welzijnsmedewerkers samen. In verschillende verdiepende sessies leer je de fundamenten van het referentiekader beter kennen.
Bekijk het volledige programma hier.
Opgelet: gezien de aangekondigde staking van de openbare vervoersmaatschappijen zal deze studiedag digitaal worden georganiseerd. Het programma is hierdoor licht gewijzigd.
Praktische info
- 9 oktober 2026
- 9.30 - 16.00 uur
- online
Interesse?
De link tot deelname wordt op 6 oktober per mail verzonden. Elke deelnemer krijgt een exemplaar van het boek boek ‘Samen mens, hier en nu’ toegestuurd na de studiedag.