MEDEWERKERS EN BESTUUR

Medewerkers
Nils Vandenweghe
Directeur
02 209 34 51
nils.vandenweghe@vlaamse-ouderenraad.be
Veerle Quirynen
Communicatiemedewerker
02 209 34 52
veerle.quirynen@vlaamse-ouderenraad.be
Laurane Berkein
Communicatiemedewerker
02 209 34 59
laurane.berkein@vlaamse-ouderenraad.be
Justine Rooze
Beleidsmedewerker ouderenzorg
02 209 34 53
justine.rooze@vlaamse-ouderenraad.be
Marc Soubry
Beleidsmedewerker inclusie en participatie
02 209 34 57
marc.soubry@vlaamse-ouderenraad.be
Elsie Mostrey
Beleidsmedewerker wonen en thuiszorg
02 209 34 54
elsie.mostrey@vlaamse-ouderenraad.be
Nadia Denayer
Medewerker Vlaamse Ouderenraad ยท Lokaal
02 209 34 58
nadia.denayer@vlaamse-ouderenraad.be
Sacha Rymen
Regionaal medewerker ouderenbeleidsparticipatie
0470 18 65 37
sacha.rymen@vlaamse-ouderenraad.be
Mitta Meurisse
Regionaal medewerker ouderenbeleidsparticipatie
0472 61 30 58
mitta.meurisse@vlaamse-ouderenraad.be
Karien Delie
Regionaal medewerker ouderenbeleidsparticipatie
0472 86 12 00
karien.delie@vlaamse-ouderenraad.be
Eveline Soors
IT'er & lay-outer
02 209 34 55
eveline.soors@vlaamse-ouderenraad.be
Faysal El Morabet
Administratief medewerker
02 209 34 56
faysal.el.morabet@vlaamse-ouderenraad.be
Dagelijks bestuur
Jul Geeroms
Voorzitter
Maddie Geerts
Ondervoorzitter
Guido Verbrugghe
Secretaris
Herwig De Coninck
Penningmeester
Luc Vandewalle, Steven Vanden Broucke & Etienne Demeuse
Leden dagelijks bestuur