MEDEWERKERS EN BESTUUR

Medewerkers
Nils Vandenweghe
Directeur
02 209 34 51
nils.vandenweghe@vlaamse-ouderenraad.be
Justine Rooze
Stafmedewerker ouderenzorg / lokale ouderenbeleidsparticipatie
02 209 34 53
justine.rooze@vlaamse-ouderenraad.be
Hanne Neyts
Stafmedewerker wonen en thuiszorg

Vervanging Lien Pots (tijdelijk)

02 209 34 54
hanne.neyts@vlaamse-ouderenraad.be
Marc Soubry
Stafmedewerker sociale inclusie en maatschappelijke participatie
02 209 34 57
marc.soubry@vlaamse-ouderenraad.be
Veerle Quirynen
Stafmedewerker communicatie en sensibilisering
02 209 34 52
veerle.quirynen@vlaamse-ouderenraad.be
Nadia Denayer
Stafmedewerker Vlaamse Ouderenraad · Lokaal
02 209 34 58
nadia.denayer@vlaamse-ouderenraad.be
(vacant)
Stafmedewerker / copywriter
02 209 34 59
Sonja Van Humskerke
Administratief medewerker
02 209 34 56
sonja.van.humskerke@vlaamse-ouderenraad.be
Eveline Soors
Webmaster/layouter - administratief medewerker
02 209 34 55
eveline.soors@vlaamse-ouderenraad.be
Dagelijks bestuur
Jul Geeroms
Voorzitter
Maddie Geerts
Ondervoorzitter
Guido Verbrugghe
Secretaris
Emmanuël Van de Woestyne
Penningmeester
Luc Vandewalle, Steven Vanden Broucke, Herwig De Coninck & Etienne Demeuse
Leden dagelijks bestuur