Expo 'Verbeeld Verlies' plaatst rouw in het zonlicht

Expo 'Verbeeld Verlies' plaatst rouw in het zonlicht

verbeeld verlies

De zomerperiode is vaak een moeilijke periode voor mensen die rouwen. Koppels doen terrasjes, gaan samen fietsen of op vakantie. Dat kan confronterend zijn als je bijvoorbeeld je partner verloren bent. Het sociaal-cultureel project Verbeeld Verlies wil ons daarbij doen stilstaan aan de hand van een tentoonstelling. Het is een samenwerking tussen Cultuurvuur vzw, een lidorganisatie van de Vlaamse Ouderenraad, en ConTempo vzw.

De kracht van kunst

De reizende expositie Verbeeld Verlies wil het thema rouw in het zonlicht plaatsen. Aan de hand van kunstwerken hopen de initiatiefnemers aan te tonen welke kracht er in kunst verscholen zit.

De tentoonstelling trekt deze zomer door gans Vlaanderen, onder andere via Kortrijk, Asse, Gent, Mechelen, Hasselt en Brussel. 

Meer informatie en kalender

Ontdek alle info en data van de tentoonstelling op https://naturainspiratus.be/verbeeld-verlies. 

Toegevoegd op 4 juli 2025